Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺14,00 - ₺123,00

Tüm en çok satılanlar
  • Banner

  • Banner

HOPARLÖR YAPIŞTIRICILARI

HOPARLÖR YAPIŞTIRICILARI

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor
Aktif filtreler

Referans: NEC-00040

Marka: NEC

0.5G KIRMIZI HOPARLÖR YAPIŞTRICISI

(0)

Hoparlör Tamirinde Kullanılan Kırmızı Yapıştırıcı Solüsyon 500 gram Kırmızı Yapıştırıcı. Hoparlör Tamirinde ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılan Yapıştırıcı. Kullanım Alanı Körük Yapıştırma(Kasaya yapıştırırken) Körügü Kagıda Yapıştırmak Amaclı Spide'ı Kasaya Yapıştırmak Amaçlı ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılır.

Fiyat ₺88,42
Daha fazla
Tükendi

Referans: NEC-00042

Marka: NEC

1KG KIRMIZI HOPARLÖR YAPIŞTRICISI

(0)

Hoparlör Tamirinde Kullanılan Kırmızı Yapıştırıcı Solüsyon 1kg Kırmızı Yapıştırıcı. Hoparlör Tamirinde ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılan Yapıştırıcı. Kullanım Alanı Körük Yapıştırma(Kasaya yapıştırırken) Körügü Kagıda Yapıştırmak Amaclı Spiderı Kasaya Yapıştırmak Amaçlı ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılır.

Fiyat ₺122,70
Daha fazla
Tükendi

Referans: NEC-00043

Marka: NEC

1KG SİYAH HOPARLÖR YAPIŞTRICISI

(0)

Hoparlör Tamirinde Kullanılan Siyah Yapıştırıcı Solüsyon 1kg Siyah Yapıştırıcı. Hoparlör Tamirinde ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılan Yapıştırıcı. Kullanım Alanı Körük Yapıştırma(Kasaya yapıştırırken) Körügü Kagıda Yapıştırmak Amaclı Spiderı Kasaya Yapıştırmak Amaçlı ve Çeşitli Rötuşlarda Kullanılır.

Fiyat ₺122,70
Daha fazla
Tükendi

Referans: NEC-00074

Marka: NEC

İNTER BOND AKTİVATÖRLÜ HIZLI MDF YAPIŞTIRICISI 400ml + 100Gr

(0)

Sprey Aktivatörlü Hızlı Japon Yapıştırıcısı 400 Ml + 100 Gr Özellikler Geleneksel PVA ve Hotmelt yapıştırıcılara alternatif olarak daha hızlı ve daha uygun yapıştırma çözümü sunar.Yüksek performanslı yapıştırma kuvveti sağlar.Yüksek vizkositesi sayesinde dik yüzeylerde kolay uygulanır ve herhangibir akma ve sıçrama yapmaz .Gözenekli ve yapıştırması zor...

Fiyat ₺29,44
Daha fazla
Tükendi

Referans: NEC-00142

404 PLASTİK ÇELİK ÇİFT KOMPONENT YAPIŞTIRICI

(0)

404 Plastik Çelik Yapıştırıcı *Çift karışımlı, şeffaf, demir mukavemetine yakın bir yapıştırıcıdır. *Isıya dayanıklıdır, elektrik iletkenliği yoktur. *Akaryakıt, alkali maddeler, yağ ve asitlere dayanıklıdır. *İnşaat sektöründe daha çok tercih edilir ama ev ve ofislerde de kullanılabilir. *Radyatör çatlakları ve delikleri tamirinde, su borularının...

Fiyat ₺23,60
Daha fazla
Stoktaki son ürünler

Facebookta bizi takip edin